Masaj Terapistleri ve Spor Antrenörleri Derneği
Masspa
İsmet İnönü Cad. Üstün İşhanı  Kat:2  No:6   Eskişehir
0536 817 06 68

 

                 

 

 DERNEĞİMİZE NASIL ÜYE OLUNUR? 

 

Kurumsal ve Bireysel üyelerimiz, derneğimizin asil üyeleridir.  Derneğimize giriş kaydı ve yıllık aidat öderler. 

 

Onur üyeliği, derneğimize maddi ve manevi katkılar sağlayan şahıslar, derneğimizin yönetim kurulu kararı ile onursal üye olarak onurlandırılır. 

 

Derneğimize üye olmak isteyenler aşağıdaki formu doldurup,  gerekli belgeleri ekleyip, derneğimize şahsen iletirler. 

 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her kişi, derneğimize üye olma hakkına sahiptir.

 

Dernek Başkanlığımıza yapılan üyelik başvurusu, yönetim kurulumuzca incelenip en kısa sürede başvuru sahibine telefon yoluyla ya da e-mail ile iletilip, tutulan dernek defterine kaydedilir 

 

KURUMSAL ÜYELİK:  Kurum yetkilisinin kurumsal üyelik formunu doldurması (fotoğraflı), kurumun vergi levhası ile birlikte gerekli görülen belgelerin gösterilmesi gerekmektedir. Kurumsal üyelikte giriş kaydı   ….. TL, yıllık aidat ise  …..TL olarak belirlenmiştir. 

 

BİREYSEL ÜYELİK:  Bireysel üyelik formu (fotoğraflı) ile birlikte kimlik fotokopisinin  derneğimize şahsen teslimi gerekir. Bireysel üyelik için giriş kaydı  ..…TL, yıllık aidat …TL olarak belirlenmiştir. 

 

ONURSAL ÜYELİK:  Derneğimize maddi ve manevi olarak gelir sağlayan her kimse yönetim kurulu kararı ile onursal üye olarak kabul edilir. 

 

ÜYELİK BAŞVURUSU İÇİN:  Üyelik formunun doldurulması, iki adet vesikalık fotoğraf, üyelik giriş kayıt ücreti… 

 

ÜYELİK GİRİŞ VE AİDAT ÖDEMELERİ İÇİN: 

….. Bankası    ….Şubesi 

Hesap No: 

İban:

 

ÜYELİKTEN ÇIKMA 

Derneğimizin her üyesi yazılı olarak bildirip üyelikten çıkabilir. Üyemizin istifa dilekçesi yönetim kurulumuza ulaştığı anda çıkışı sonuçlanmış sayılır. 

 

ÜYELİKTEN ÇIKARILMA

Derneğimizin tüzüğüne aykırı davranışlarda bulunanların, üyelik aidatını altı ay içinde ödemeyenlerin, üye olma şartlarını kaybetmiş olanların üyelikleri tek taraflı feshedilip derneğimizle ilişkisi kesilir. Üye kayıt defterinden silinir.  Dernek malvarlığında hak iddia edemez. Sonraki üyelik başvuruları kabul edilmez.